Jak si koupit knihu

Milý čtenáři, jsi s námi duševně spřízněn a není tě mnoho. Máme tě rádi. A protože tě máme rádi, přejeme ti lepší dostupnost našich knih. A teď to přijde: s radostí ti naše knihy ZAŠLEME ZDARMA (platí pouze pro ČR, do zahraničí, tedy ani na Slovensko, knihy zatím neposíláme) a ještě zabaleny do slevy 15%. A pozor: ušetříš-li nám ještě za chůzi na poštu (nebo ti knihu osobně doručíme kamkoliv v Praze), obdaříme tě celkovou slevou 25% a osobním stykem s naší činovnicí, činovníkem (pokec o našich plánovaných titulech je samozřejmě zahrnut v DPH).

Přeloženo: 

osobní odběr knih s platbou v hotovosti = 25% sleva

neosobní odběr knih s platbou na náš účet = 15% sleva + poštovné ZDARMA.

Jak toho dosáhnout?

Nastupuje tvrdá realita: je třeba knihy objednat a zaplatit za ně! :) Svou objednávku prosím zašli na naši emailovou adresu objednavka(at)rubato.cz a pokus se specifikovat co a v jakém počtu bys rád měl doma v knihovně, kam ti máme knihu(y) zaslat či kde si ji(e) přeješ předat (kdekoliv v Praze) a jak bys rád zaplatil (zaplatit můžeš pouze dvěma způsoby: převodem z účtu, nebo hotově naší činovnici, činovníkovi) a my tě následovně budeme kontaktovat (potvrdíme ti cenu knih po slevě a zašleme ti číslo bankovního účtu, případně si dohodneme místo předání knih). Ideálně když nám na sebe necháš telefonní číslo.

Následuje očekávání radostné události. 

Složité? Jo, jo, je to složité jako život sám. Ach jo. Kdo na to nemá, může si veškerou naši produkci objednat u našeho velkodistributora (Kosmas.cz) nebo si knihy zakoupit u vybraných solidních knihkupců, jako jsou např.:

… a další.